O nas

Jesteśmy grupą miłośników zwierząt

Jesteśmy grupą miłośników zwierząt. Nasz team składa się z czterech osób. Każdy z nas jest przepełniony empatią nie tylko do ludzi, ale do zwierząt. Przechodząc obok błąkającego się zwierzaka, żaden z nas nie potrafi przejść obojętnie. Nasze zdolności i wykształcenie umożliwiły nam opatentowanie sposobu jak pomóc tym niewinnym stworzeniom. Nasz zespół to czterech miłośników komputera.

Mateusz – programista, pasjonat nowych technologii. Mol książkowy, czytający wszystko co się kurzy na półkach. Aktywnie spędza czas poprzez granie w piłkę w wolnym czasie. Wszystkie te czynniki wpływają na zainteresowanie jakim jest temat motywacji oraz rozwoju osobistego. Nie boi się nowych wyzwań, których chętnie się podejmuję. Jego dominującą cechą to szybka przyswajalność wiedzy, co pozwala mu na szybkie uczenie, które też bardzo lubi.

Michał – informatyk, od najmłodszych lat zafascynowany nowymi technologiami oraz rozwiązaniami z branży IT. Lubi dbać o kondycję regularnie uprawiając sport jakimi są piłka nożna i bieganie. Cechuje go otwarty i entuzjastyczny charakter oraz pozytywne nastawienie do świata. Rozpędzone życie lubi uspokajać długą grą w szachy. Jego karierę zawodową wspiera zdrowy tryb życia, rozwój osobisty oraz wysoki poziom motywacji. Posiada zbiór ulubionych cytatów, które stanowią pewien dekalog zasad jego życiowej wędrówki.

Piotr – programista, zainteresowany rozwijającymi się nowymi technologiami. Chętnie doskonali swoje umiejętności programistyczne. Interesuję się sportem w szczególności piłką nożną. Dużo czasu poświęca na swój rozwój osobisty oraz swoje zainteresowania. Chętnie pokonuje nowe wyzwania jakie są stawiane na jego życiowej drodze.

Daniel - nasz cichy i skromnie niezastąpiony programator.

Historia powstania strony

Na pomysł z założeniem strony wpadł jeden z naszej mocnej czwórki Michał. Idąc pewnego wieczoru przybłąkał się do niego mały kundelek idący za nim przez pół miasta. Piesek był zagubiony, wbiegał na ulice pchając się pod koła samochodów. Po chwili zastanowienia doznał pewnego olśnienia, że przecież wszystko co teraz robimy, dzieje się w Internecie, dlatego można wykorzystać go do pomocy zwierzakom. Po opracowaniu pomysłu skontaktował się ze swoim kolegą Mateuszem, z którym wspólnie dobrali skład współpracy. Dzięki pomocy Mateuszowi, Danielowy oraz Piotrkowi możliwe było powstanie właśnie tej aplikacji. Programiści o swojej dużej wiedzy i zdolnościach podjęli współpracę. Cały team spotykał się średnio raz w tygodniu w celu omówienia wszelkich spraw związanych ze stroną. Każdy dorzucał coś od siebie. Strona ruszyła 1 lipca 2017r. w narodowy dzień psa. Przy pizzy i przy herbacie snuły się nowe wizje aplikacji.

Nasze przekonania i wartości

Naszym założeniem związanym z tą aplikacją jest pomoc nie tylko zwierzakom, ale również ich właścicielom, w celu szybkiego znalezienia i odzyskania ich pupili. Mamy nadzieję, że dzięki tej aplikacji coraz mniej będzie błąkających się zwierząt po ulicach, parkach, lasach… Chcemy pomagać innym, przy okazji rozwijając samych siebie i integrując się ze sobą. Uważamy, że ta aplikacja daje szanse zwierzakom na szybki powrót do domu, oraz znalezieniu osób, które obdarzą ich swoim ciepłem i miłością. Chcemy zapobiec przykrym sytuacją związanym z porzuceniem i bestialskiemu zachowaniu wobec zwierząt. Mamy nadzieję, że i Ty nam w tym pomożesz!